Тема на форума Начало > Форум > За сайта - Новини, предложения, препоръки, съвети, въпроси, информация > Magazinera.bg търси съвет!

Magazinera.bg търси съвет!

2015-04-30 10:03

DobrataFeia

Здравейте, скъпи приятели,

екипът ни е млад и амбициозен. Всички сме имали възможността да живеем и работим извън България, но сме останали тук и сме вложили цялото си време и усилия в този сайт.
Както много хора, може би знаят, един сайт не се прави за ден или два, а отнема много месеци, да не кажем и години работа, за да достигне дори и това ниво, на което в момента е Magazinera.bg.
Нито изграждането на самата платформа, нито нейната поддръжка и развитие, е телкова лесно, както беше писал/а тук потребител, че е лесно да се създаде сайт и да се "развее трибагреника".
В тази връзка се обръщаме към всички вас с молба за съвет и предложения относно популяризирането на сайта.
Бюджетът ни е малък и ние нямаме възможността, на този етап, да правим телевизионна реклама, както беше предложено от потребители във форума. Както и за банери в големи, водещи сайтове в страната.
Затова екипът ни ще е благодарен на вас- нашите потребители- ако споделите мнение и идеи за популяризирането на сайта.
Наистина не искаме да загубим този сайт и когато казахме, че искаме това да бъде един сайт за всички българи, сме имали нещо предвид.

Благодарим предварително на всички!
Вашето мнение е ценно за нас!

Лек и успешен ден,
екип Magazinera.bg

fashiondream

2015-04-30 14:13

Без ТВ реклама няма да стане! Трябва да инвестирате за да потръгне сайта! Точно сега е възможно най-благоприятният момент,много хора си мечтаят за тази платформа,а не знаят че я има!

pero78

2015-04-30 15:41

олх - се прецакаха много сега - сега е момента да се напънете и да успеете,но трябва и реклама

fashiondream

2015-04-30 15:48

Банери във фейсбук и абв също ще свършат работа за начало,ако сега не предприемете нещо сайта ще си остане на същото ниво или ще се развива с много бавни темпове,на мен лично прегледите по обявите ми сякаш са заковани и не са мръднали от седмици,въпреки честото им обновяване,даже и други хора да си публикуват обявите на никой няма да му хареса,че сайта няма посещаемост и никой не вижда обявите и след време ще ги изтрият! Мотото,както и логото на сайта е доста познато /асоциативно/ и много хора ще проявят интерес!

fashiondream

2015-04-30 16:00

Ето част от постове на хора,явно не знаещи за този сайт,които трябва да Ви говорят доста!!

ludakaluda

Нов
*
Публикации: 5

Така ли остават нещата в ОЛХ??? Примирихме ли се??? Или някой ще даде идея ???
« -: април 29, 2015, 08:24:42 pm »
Ужасно съм разочарована от нововъведенията.
Ще се намери ли обяснения на случващото се и ще намерим ли решение на проблема???
Някой да има предложения???
Активен
potrebitel

Нов
*
Публикации: 11

Re: Така ли остават нещата в ОЛХ??? Примирихме ли се??? Или някой ще даде идея ???
« Отговор #1 -: април 29, 2015, 08:42:00 pm »
Аз виждам 3 варианта...
Единия е някой кадърен,умен и готин човек да направи сега един нов Продавалник!Представяте ли си колко хора ще му бъдат благодарни?И не знам каква би била инвестицията,но мисля че би спечелил...Другото е да отиваме към (редактирано),там ще ни се зарадват поне...Него не го сменят поне,като сезоните! и третото е да се примирим найстина и да чакаме,както ни съветват умните Админи...Ама да няма скоро..Амин на сайта?!

marli03

2015-04-30 16:22

Билбордове, преса, все ще измислите нещо.Сега е момента да ударите и да се развиете:smiley_145036: Банер в Абв-то поне

vilka81

2015-05-02 22:43

Аз на този етап казвам лично на мои познати, които и те като мен са ползвали ОЛХ да се намерим тук. Във ФБ страници-също споменах, че съм вече в този сайт , като приложих и линк към моя профил.Надявам се да съм помогнала с нещо дребно. Успешни продажби на всички! Успех и на сайта!

assia-i

2015-04-30 16:46

Преди време един колега се беше заел и правеше "нещо", така че фирмения ни сайт да излиза при определена ключова дума за търсене, на първа страница в гугъл. Не знам точно как става чисто технически, но знам, че е възможно. Предполагам за по-грамотните компютърджии е ясно. Сега като написах "обяви", този сайт излезе чак на 6-та страница - едва ли някой ще разгледа толкова.

Но наистина и според мен без реклама няма да стане, а точно сега е моментът. Ето, и аз съм поредната избягала от "онзи" сайт. Разбрах за този от една позната... иначе едва ли щях да го открия.

Успех!

alvisa

2015-04-30 17:56

Имате едно рамо и от мен, и аз пратих на всички приятели линк към сайта ви........
Успех!

magicfox

2015-05-01 00:27

Моето предложение е да пуснете една игра във Всички Игри. Предложете една награда - например някой флагмен телефон(по-младите ще го разпространяват повече според мен, а и не им пука, че шерват нещо такова - по-улегналите внимават какво правят със социалния си образ), и условие за регистрация/обява и задължително шерване във фб на нещо подходящо и като графика и като послание. Дано съм била полезна - успех :).

atomic2all

2015-05-01 10:42

Сайтът Ви е супер!!! Вчера разбрах за него от Фейсбук и днес ще си добавя всички обяви, които вече нямат място на една платформа, която промени изцяло дизайна и функционалността си. Ще Ви популяризирам, чрез Фейсбук и мои приятели. Успех Ви желая, както и на всички нови и бъдещи потребители!

Реклама

Реклама

Напиши Коментар

Трябва да се логнете за да коментирате!