Тема на форума Начало > Форум > За сайта - Новини, предложения, препоръки, съвети, въпроси, информация > Проблем със снимки в сайта - РЕШЕНИЕТО!

Проблем със снимки в сайта - РЕШЕНИЕТО!

2015-03-31 10:53

Geek

Поради оплакване от страна на няколко наши потребителя, че имат проблем с възпроизвеждането на снимки в сайта пиша тази тема. Ако имате подобен проблем и ако имате инсталира някоя от добавките за спиране показването на реклами в Интернет, това е проблема!

Ако ползвате някои от следните приставки/добавки като AdBlock, Adblock Plus, Adstop и т.н - освен рекламите, някоя от тези добавки може да повлияе и на нормалното използване на сайта.
Ако имате подобна добавка инсталирана на вашия browser е необходимо да премахнете magazinera.bg от филтъра или да сложите отметка "disable" на magazinera.bg

Хубав и успешен ден!

fashiondream

2015-04-01 14:35

Чудесно,но има и потребители които и без тия добавки една нормална обява не могат да прегледат,толкова ли ви пречи да направите така,че снимките да се редуват на мястото на основната и чак при повторен клик да се уголемяват в отделен прозорец!! Явно сайта не е пригоден за моят компютър и няма как да го използвам,ще изчакам до средата на април и дано има промяна.Ако не-си трия обявите и няма да влизам повече тук!

amigo94

2015-04-03 23:42

fashiondream
аз ви виждам обявите..снимките всичко....
не знам какво сте инсталирали на вашия комп но се виждат нормално при мен....

fashiondream

2015-04-06 19:35

Цитат ( amigo94 2015-04-03 23:42 )

fashiondream аз ви виждам обявите..снимките всичко.... не знам какво сте инсталирали на вашия комп но се виждат нормално при мен....

и аз вече ги виждам,оправиха го,за което благодаря!!

tattod71

2015-04-25 10:47

и аз не виждам снимките .....

tattod71

2015-04-25 11:01

стана , ураааа:0:

pero78

2015-04-30 15:48

аз не виждам нито една снимка !!!

защо пък трябва да си спирам AdBlock, Adblock Plus, Adstop и т.н за да мога да видя снимките - това е уникално тъпо - а гаранция ще има хора които не са толкова запознати и какво правят те освн да не влизат в този сайт

alex.yordanov8711

2015-05-01 12:27

Проблема със снимките съществува!
Много хора използват блокиращи програми,но въпреки това всичко тук трябва да е ок.Иначе няма да привлечете потребители,напротив....
Успех

gretiito_

2015-05-04 16:59

Здравеите, искам да ползвам сайта ви, но не виждам снимките. Моля направете така , че обявите да са видими , както във всички подобни сайтове, Никой няма изгода , след като потребителите са затруднени,... Успех !!!

kikopi

2015-05-09 12:45

Аз от вчера следобед също не виждам никакви снимки,само при мен ли е така или има някакъв проблем? :44:

rallica

2015-05-10 21:02

Искам да попитам как да си завъртя снимките

Реклама

Реклама

Напиши Коментар

Трябва да се логнете за да коментирате!