Тема на форума Начало > Форум > За сайта - Новини, предложения, препоръки, съвети, въпроси, информация > Какво се случва със сайта?

Какво се случва със сайта?

2015-10-14 15:43

stefaniqq

Какво се случва с платформата? Сякаш е оставена на произвола?

Имаше много активност от страна на админите, фейсбук група се създаде, имаше обещания за реклама и пр.

Ако ще се изоставя сайта, нека си кажат админите, да не си губим времето вече. Аз който срещна му казвам за магазинера, но влизат, виждат че нищо не се случва и се отказват.

Моля админите да отговорят.

Благодаря!

darlingst

2015-10-21 18:27

едва ли ще получите отговор, сайтът е без развитие, все едно с нова платформа или не. жалко, че доста народ си подготвяше товарителниците да продажби, осъществени в други сайтове, оттук - с идеята, че нещата може да се пораздвижат. вятър! собствениците са си гушнали комисионните от еконт (и не ми казвайте, че няма такива!), на нас ни ловиха шарени пилета за предстояща реклама, а в резултат - нищо. в крайна сметка, човек се учи, докато е жив. аз нямам полза от сайта, но и те нямат полза от мен - щом няма продажби. нека си висят обявите, не искат хляб и вода, но аз няма да кача и една обява повече и категорично съм спряла да препоръчвам сайта на когото и да е.

stefaniqq

2015-10-15 13:38

Цитат ( darlingst 2015-10-15 09:44 )

едва ли ще получите отговор, сайтът е без развитие, все едно с нова платформа или не. жалко, че доста народ си подготвяше товарителниците да продажби, осъществени в други сайтове оттук - с идеята, че нещата може да се пораздвижат. вятър! собствениците са си гушнали комисионните от еконт (и не ми казвайте, че няма такива!), на нас ни ловиха шарени пилета за предстояща реклама, а в резултат - нищо. в крайна сметка, човек се учи, докато е жив. аз нямам полза от сайта, но и те нямат полза от мен - щом няма продажби. нека си висят обявите, не искат хляб и вода, но аз няма да кача и една обява повече и категорично съм спряла да препоръчвам сайта на когото и да е.

Мен главно ме подразни фактът, че доскоро ни сваляха зввзди - на всички коментари щяло да се отговаря, нямало да бъде като в другия сайт, още стои призива на собственика с високопарните слова и накрая Поклон пред всички вас най- горе в лентата и какво - ни вест, ни стон.

Аз го приемам като неуважение към нашите усилия и отдаденост.

А и Вие сте права - дали не беше цялата работа, за да накарат хората да си подготвят пратките от оелекс през тях и да се нагушат от комисионната. За 0 лв. реклама сигурно добра сума печалба са натрупали.

DobrataFeia

2015-10-16 10:46

Здравейте,
в момента работим върху оптимизацията на сайта. Също така сме пуснали реклами, където имаме финансова възможност. Също така работим върху странични проекти, които ще донесат по-голяма популярност на сайта и съответно ще увеличат броя продажби на всички нас, търговците. Не сме ви запознали все още с този проект и си имаме причини за това, но смятаме, че ще бъдете приятно изненадани.
Ако смятате, че сме "гушнали комисионните от еконт" - можем да покажем на всички тук разпечатка на каква стойност са тези комисионни. И тогава вие сами може да прецените каква е печалбата на сайта от комисионните и да си направите сметка дали само един човек може да изкара 10 дни с тези пари на месец. И за да ви дам точен пример- само сървърът, който заплащаме всеки месец за платформата, струва три пъти повече от сумата, която получаваме ние от Еконт.
Не смятам, че сме сваляли звезди на някой. Стоим си зад твърдението, че искаме да бъде сайт за всички българи. И ние работим в тази насока. Дори и сайтове на няколко месеца, които имат телевизионна реклама, не се развиват толкова бързо. Още в началото казахме, че ние не можем да си позволим телевизионна реклама. Всичко, което сме казвали ( написали) , сме го казвали от сърце. Ние също сме търговци и виждаме какво е положението в един и друг сайт.
И понеже винаги сме били откровени с потребителите- ако смятате, че сме "нагушили" от комисионните на Еконт- готови сме да публикуваме разпечатка от приходите на сайта от Еконт.
И искам друго да кажа- ако искаме да успеем, ще успеем заедно. Никога не сме делили сайтът на администрация и потребители.

mitak1969

2015-10-19 10:43

Не сте длъжни да се обеснявате, просто си правете нещата :))

Vasil71

2015-10-22 19:00

искам да попитам този сайт работи ли изобщо нормално ли е за горе-долу 3 месеца да нямам 1 запитване

Angel2015

2015-10-22 23:35

Цитат ( Vasil71 2015-10-22 19:00 )

искам да попитам този сайт работи ли изобщо нормално ли е за горе-долу 3 месеца да нямам 1 запитване

Да за ТОЗИ сайт е нормално. Никой не го знае ама и не искат никой да го знае. Изпуснаха си шанса. Обявите в Базар и олх нарастват.

darlingst

2015-10-23 15:36

Цитат ( mitak1969 2015-10-19 10:43 )

Не сте длъжни да се обеснявате, просто си правете нещата :))

да, то от обЕснения няма нужда. наслушахме им се.

darlingst

2015-10-24 11:35

Цитат ( Angel2015 2015-10-22 23:35 )

Да за ТОЗИ сайт е нормално. Никой не го знае ама и не искат никой да го знае. Изпуснаха си шанса. Обявите в Базар и олх нарастват.

да ви кажа ли нещо - аз имам регистрация в сайта от 2013 г. и познайте! нямам нито едно запитване досега! наслука!

Vasil71

2015-10-24 18:24

Цитат ( darlingst 2015-10-24 11:35 )

да ви кажа ли нещо - аз имам регистрация в сайта от 2013 г. и познайте! нямам нито едно запитване досега! наслука!

значи и този сайт приключи само приказките останаха

aukro-store

2015-10-24 20:46

И аз имах надежда че ще се раздвижат нещата, от няколко месеца имам публикувани няколко обяви, нито едно съобщение и запитване:(

Реклама

Реклама

Напиши Коментар

Трябва да се логнете за да коментирате!