Тема на форума Начало > Форум > За сайта - Новини, предложения, препоръки, съвети, въпроси, информация >

1970-01-01 02:00

редактирай

fashiondream

2015-09-03 20:39

оффф,аман! егати изнервящата работа,15 минути чакам да се публикува обявата и накрая ерор! за 2 години не можахте да оправите тоя сайт,несериозна работа!!

DobrataFeia

2015-09-04 12:05

Цитат ( fashiondream 2015-09-03 20:39 )

оффф,аман! егати изнервящата работа,15 минути чакам да се публикува обявата и накрая ерор! за 2 години не можахте да оправите тоя сайт,несериозна работа!!

fashiondream, Вие сте единствената, която на този етап се оплаква от подобен проблем. Предполагаме, че е от Вашият интернет или компютър.

fashiondream

2015-09-06 02:12

Цитат ( DobrataFeia 2015-09-04 12:05 )

fashiondream, Вие сте единствената, която на този етап се оплаква от подобен проблем. Предполагаме, че е от Вашият интернет или компютър.

интернета ми е много добър и бърз... след около общо 2 часа опити да кача една снимка в обява най-накрая успях!! просто забравих,че при проблем с този сайт винаги трябва да си чистя кеша

demond

2015-09-14 15:45

DobrataFeia, като ваш колега бих ви посъветвал, потребителите които имат проблеми свързани с публикуване, редактиране или изтриване на обяви, както и всичко свързано с дейността им в този сайт, да описват точно какъв е проблема, данни за операционната система и браузъра който ползват, както и какъв Интернет ползват. Проблемите при работата в подобен род сайтове могат да бъдат от различно естество. Може да помислите за специална форма за тази цел.

Rossa1

2015-09-14 18:19

Опитвах се да качвам обява незнам колко пъти и не успях. Изтрих и доста, които или продадох в другите сайтове или са просто излишни за този. Нямам вече просто желание да се ядосвам напразно, достатъчно си имам други грижи. Няма да качвам известно време други обяви!

DobrataFeia

2015-09-16 10:05

Цитат ( demond 2015-09-14 15:45 )

DobrataFeia, като ваш колега бих ви посъветвал, потребителите които имат проблеми свързани с публикуване, редактиране или изтриване на обяви, както и всичко свързано с дейността им в този сайт, да описват точно какъв е проблема, данни за операционната система и браузъра който ползват, както и какъв Интернет ползват. Проблемите при работата в подобен род сайтове могат да бъдат от различно естество. Може да помислите за специална форма за тази цел.

demond, благодаря за съветът! Аз пиша лично съобщение на съответният потребител, когато видя, че някой е писал във форума за даден проблем. Стараем се да реагираме възможно най-бързо. За всеки описан тук проблем ние правим тестове.

MARKOLE

2015-09-17 13:14

Имам питане до кога изтритите преди месец обяви ще се появяват в търсачката Чистенето на кеша и обновяване на браузера всеки път щом сайта ви "запецне " няма да го коментирам !:28:

MARKOLE

2015-09-17 13:15

Цитат ( fashiondream 2015-09-06 02:12 )

интернета ми е много добър и бърз... след около общо 2 часа опити да кача една снимка в обява най-накрая успях!! просто забравих,че при проблем с този сайт винаги трябва да си чистя кеша

:smiley_145036:

Amadahy

2015-09-17 18:30

Цитат ( DobrataFeia 2015-09-16 10:05 )

demond, благодаря за съветът! Аз пиша лично съобщение на съответният потребител, когато видя, че някой е писал във форума за даден проблем. Стараем се да реагираме възможно най-бързо. За всеки описан тук проблем ние правим тестове.

Аз за обявите не мога да помогна,но ако желаете,мога да ви помогна с разяснения за използването на пълен член в българския език.
При положение,че натрапчиво използвате "българското" в призиви,реклами ,молби и прочие,би трябвало да имате уважение и към езика .:44:

atanas

2015-10-02 15:29

Здравейте,днес се регистрирах във вашия сайт и се опитвам да кача обява но имам проблем с качването на снимки

Реклама

Реклама

Напиши Коментар

Трябва да се логнете за да коментирате!