Тема на форума Начало > Форум > За сайта - Новини, предложения, препоръки, съвети, въпроси, информация > Проблем при качване на обяви- помогнете ни!

Проблем при качване на обяви- помогнете ни!

2015-08-05 09:57

DobrataFeia

Здравейте, приятели,

пиша тази тема, за да се обърна към всички вас за помощ и ви благодаря предварително за споделеното мнение!
Малка част от потребителите се оплакват, че не могат да добавят нова обява или снимките не могат да качат.
Моля всички, които имат такъв проблем, да отделят една минута и да ни пишат по-подробно каква грешка дава или дори да ни изпратят снимка какво се случва при добавяне на нова обява.
Направихме много опити да няма такъв проблем да няма такъв проблем при никой. Но явно тези опити са неуспешни. Затова, за пореден път, се обръщаме към вас за помощ. Защото всички заедно ще успеем!
Може да тук, на лично съобщение на мен или чрез контактната форма!
Благодарим ви!

tkzs5

2015-08-05 13:34

За момента едно е сигурно. Ако се качват обяви през ГСМ-модем не става.

cool-stuff-for-you

2015-08-05 13:44

Здравейте , аз също имам проблем с качването на обяви ,и то от няколко дни .Обновявам без проблем,но не мога да добавя нова . Попълвам си текст,качвам снимки и когато се опитам да я стартирам не се получава ; ще кача снимки какво ми изписва

cool-stuff-for-you

2015-08-05 13:46

Или това

cool-stuff-for-you

2015-08-05 13:47

явно не мога да кача другата ,но ще го копирам :
http://magazinera.bg/adadd

dzeviza

2015-08-05 17:28

Здравейте!
Нов потребител съм,но мисля че правя всичко ,както трябва ( не за първи път пускам обяви)!Но в случая тук два пъти се опитвам да публикувам обява и не става,след като кликна публикувай и всичко съм попълнил преди това ми се появява бял екран ,който си седи и след време!

sagapo

2015-08-05 17:35

След упорити опити успях да кача една обява ,но следващата излезе без снимките опитвам да редактирам слагам ги отново ,но не се получава

zenid

2015-08-06 00:04

Качих 2 обяви тази вечер. Имах проблем с качването на снимки и при двете обяви. При първата обява имах само 1 снимка, която качих, но след натискане на бутона добави обявата на сайта обявата беше без снимка. Не излиза никакво съобщание за грешка нито за голям размер на снимката. При опит за редактиране отново снимката не можа да се качи. На 4-я опит качих снимката 4 пъти като 4 самостоятерни снимки и на сайта вече я имаше 1 път.
При втората обява имах 4 снимки. Първо опитах само с 1 снимка. Успях да я кача от първия път, но при опит да добавя и останалите 3 снимки вече не успях да кача нито една от тях въпреки , че направих няколко опита да ги кача. Отново нямаше никакво съобщание за грешка.
Дано съм била полезна за разрешаване на проблема.

hepi666

2015-08-06 06:59

Добро утро! И аз имам проблем с качването на снимките. Ако в една обява искам да кача 4 снимки примерно, почти винаги на екран в обявата се вижда само последната снимка и всяка обява трябва да се прави по няколко пъти, което губи доста време. Хубаво е да измислите нещо. Благодаря предварително! Река работа и успех!

tedichka

2015-08-06 10:19

Аз пробвах сега и нямам проблем , дори със снимките . Преди време не се качваха в обявите ми .

Geek

2015-08-06 11:26

Цитат ( hepi666 2015-08-06 06:59 )

Добро утро! И аз имам проблем с качването на снимките. Ако в една обява искам да кача 4 снимки примерно, почти винаги на екран в обявата се вижда само последната снимка и всяка обява трябва да се прави по няколко пъти, което губи доста време. Хубаво е да измислите нещо. Благодаря предварително! Река работа и успех!

Здравейте,

може да ли опитате отново публикуването на обява с повече от една снимка. Направихме многократни тестове, но не можахме да установим проблема, въпреки това направихме една промяна която би трябвало да е помогнала за разрешаване на проблема, както на Вас така и на другите потребители при които се проявяваше. Благодарим за търпението и разбирането.

С пожелания за лек и спокоен ден!

Реклама

Реклама

Напиши Коментар

Трябва да се логнете за да коментирате!