Тема на форума Начало > Форум > За сайта - Новини, предложения, препоръки, съвети, въпроси, информация > Логване

Логване

2015-07-23 23:47

Greenmaster

Здравейте,
забелязах, че през определен период (15-20 мин) сайтът ме "изхвърля" и трябва да се логна наново, въпреки че съм активен т.е. в момента работя със сайта. Бих се радвал да корегирате този проблем.

DobrataFeia

2015-07-24 14:24

При наша проверка забелязахме, че този проблем възниква само при определени настройки на браузерите. Но проблемът вече е разрешен и няма да се среща при нито един браузер. Или с една дума "готово" :)

vefii

2015-07-24 17:08

Мен продължава да ме изхвърля сайта. Влизам и след 15 мин вече ме е изхвърлил и трябва наново да се логвам. Не е най-големия проблем, но си е досадно по няколко пъти на ден да го правя. Ако има начин да не ме отписва на всеки 15-20 мин. ще е супер

DobrataFeia

2015-07-24 17:26

Цитат ( vefii 2015-07-24 17:08 )

Мен продължава да ме изхвърля сайта. Влизам и след 15 мин вече ме е изхвърлил и трябва наново да се логвам. Не е най-големия проблем, но си е досадно по няколко пъти на ден да го правя. Ако има начин да не ме отписва на всеки 15-20 мин. ще е супер

vefii, цял ден съм тук и не се разлогвам :) Но пак ще проверим нещата. Вероятно е от настройки за автоматично изчистване на бисквитките от Ваша страна.

TopKids

2015-07-25 21:56

И при мен го има този проблем и това няма нищо общо с настройките ми, защото те не са пипани.
В другите сайтове такъв проблем нямам. Стоя си логната постоянно, а тук само ме изхвърля.
Много неприятно, наистина.

Все едно да идеш на гости и домакинът да те изхвърля на улицата на всеки 30 минути... :smiley_084935:

Greenmaster

2015-07-25 22:10

При мен проблема се реши, за което благодаря! С 39-та версия на Firefox съм. Не съм пипал нищо по настройките.

TopKids

2015-07-25 22:33

А, да ... сега заради 1 сайт няма да сменям браузера... добре съм си с Хромето ... Проблема си е в сайта, а не в на хората браузърите.

pearls

2015-07-25 23:55

Мен не ме изхвърля, докато съм в сайта и имам активност в него, колкото и време да стоя. Но при всяко влизане /освен ако не е съвсем скоро след последното пребиваване в сайта/, вече не съм логната и трябва да се логвам при всяко посещение. Не може ли да има опция за запазване на данните?:ok:

Реклама

Реклама

Напиши Коментар

Трябва да се логнете за да коментирате!