Тема на форума Начало > Форум > За сайта - Новини, предложения, препоръки, съвети, въпроси, информация > Без ограничения!

Без ограничения!

2015-03-10 15:50

magazinerabg

Скъпи приятели,
във връзка с зачестелите въпроси относно това колко обяви има право да качи даден потребител, отговора е ОГРАНИЧЕНИЯ НЯМА! Няма никакви ограничения относно това колко обяви може да има даден потребител в сайта, колко може да качи на ден и т.н.
Обновяването на обявите става чрез бутона в страницата с "Моите обяви" и избиране на опцията за всяка обява "Обнови" както и с новата ни функция за обновяване на всички обяви, лесно и удобно. Като ограничение за относно обновяването на обявите също няма. Колкото от вашите обяви са с активна опция "Обнови" толкова може да обновите!

За всякакви въпроси не се колебайте да се обръщате към нас както и да пишете и задавате своите въпроси във форума!

Поздрави,
Екип Magazinera.bg

fashiondream

2015-04-24 18:40

Чудесни сте!!! Дано винаги вървите в правилната насока и да се стремите да правите подобрения в интерес на потребителите си!! Очарована съм от това,как направих няколко забележки,които не ми допадаха и се постарахте да ги оправите в най-кратък срок! Наистина се интересувате от мнението на потребителите си! Надявам се да има много пришълци тук,след като от един друг сайт тотално ни изгониха и сайта да живне и да стане по-успешен! Успех!

tirana

2015-04-29 15:03

Имам въпрос относно това дали мога да си сменя потребителското име? Да затрия тази регистрация и да си направя нова или има и друг начин?

Geek

2015-04-29 15:12

Цитат ( radentseto@tirana 2015-04-29 15:03 )

Имам въпрос относно това дали мога да си сменя потребителското име? Да затрия тази регистрация и да си направя нова или има и друг начин?

Здравейте,

Политиката на сайта не разрешава смяна на имената на потребителите!
Изключения от тази политика са имената от старата платформа на сайта или с други думи ако са извън правилото за позволени символи към настоящия момент, а именно:
"Потребителското име може да съдържа само букви (a-z), числа (0-9), точки (.) и тирета (-). Минимум 3 символа."

Във Вашия случай името Ви може да бъде сменено, след като ми изпратите новото име което желаете да използвате на лично съобщение или на имейл адрес: office@magazinera.bg

Лек и успешен ден!

tirana

2015-04-29 15:35

Цитат ( Geek 2015-04-29 15:12 )

Здравейте, Политиката на сайта не разрешава смяна на имената на потребителите! Изключения от тази политика са имената от старата платформа на сайта или с други думи ако са извън правилото за позволени символи към настоящия момент, а именно: "Потребителското име може да съдържа само букви (a-z), числа (0-9), точки (.) и тирета (-). Минимум 3 символа." Във Вашия случай името Ви може да бъде сменено, след като ми изпратите новото име което желаете да използвате на лично съобщение или на имейл адрес: office@magazinera.bg Лек и успешен ден!

Благодаря за бързия отговор:)!

tirana

2015-04-29 15:44

:50:и бързината!

Rossa1

2015-05-04 21:13

Много удобен сай! Благодаря на целия екип, чакаме още потребители

i_i_1991

2015-05-04 23:50

Отдавна съм в Магазинера и подобренията ми харесват. Това, което може да ви отличи от другите сайтове за обяви е има 3 отделни категории "Купувам", "Подарявам" , "Продавам" и всяка от тях да има съответните подкатегории. Може да почерпите опит от руските сайтове за обяви.
Успех

Damiri

2015-07-26 08:17

Като не налагате ограничения за броя на публикуваните обяви, няма да се налага да ви лъжем и да си имаме тайничко по два профила.
И няма да треперим в очакване да изгърми единият...

silver925

2015-05-13 14:28

Може да добавите и сектор за рхивиране на обявите, ще бъде още по-хубаво, защото като продам нещо и го заредя наново да си поставя обявата в сектор АРХИВИРАНИ.

PERNIK

2015-05-13 19:29

Прекрасно е. :smiley_145036:

Реклама

Реклама

Напиши Коментар

Трябва да се логнете за да коментирате!