Тема на форума Начало > Форум > За сайта - Новини, предложения, препоръки, съвети, въпроси, информация > Споделяне на обяви във фейсбук

Споделяне на обяви във фейсбук

2015-05-27 15:41

vintage

Споделянето на обяви във фейсбук определено ще допринесе за популяризирането на сайта.
Когато споделих обява, снимката излезе нормално, но текста излезе с цялото форматиране... със сите скобки, запетайки и разни други знаци. Ако има възмножност да се оправи това.

vintage

2015-05-27 16:46

ето така излиза

TopKids

2015-05-29 15:25

И аз днес тръгнах да пускам реклами във фейсбук страницата ми, но се отказах, защото ръчно трябва да качвам снимката и ръчно да внасям информация от обявата.
Щях да докарам още малко трафик, но ... явно ще трябва да почакаме да оправят сайта и тогава.

ROXXBG

2015-05-29 15:48

Цитат ( TopKids 2015-05-29 15:25 )

И аз днес тръгнах да пускам реклами във фейсбук страницата ми, но се отказах, защото ръчно трябва да качвам снимката и ръчно да внасям информация от обявата. Щях да докарам още малко трафик, но ... явно ще трябва да почакаме да оправят сайта и тогава.

Защо ръчно да трябва, Диде? Аз ги споделям, но не от бутончето под обявата, а копирам линка, ако искам го скъсявам с програма, ако не искам може и без скъсяване и на мястото на йероглифите пиша само цената.

TopKids

2015-06-03 22:50

Цитат ( ROXXBG 2015-05-29 15:48 )

Защо ръчно да трябва, Диде? Аз ги споделям, но не от бутончето под обявата, а копирам линка, ако искам го скъсявам с програма, ако не искам може и без скъсяване и на мястото на йероглифите пиша само цената.

Роси, точно така си ги пусках линковете и не ставаше ... Вместо текстовете от обявите ми излиза инфо за магазинера, и вместо снимката от моята обява ми излиза друга снимка ...

vintage

2015-06-03 23:20

... ръчно, крачно.. въпросът е да може да се споделя от бутончето, нали за това е сложено там

Реклама

Реклама

Напиши Коментар

Трябва да се логнете за да коментирате!