Тема на форума Начало > Форум > За сайта - Новини, предложения, препоръки, съвети, въпроси, информация > Рейтинг

Рейтинг

2015-05-22 15:26

DobrataFeia

Здравейте приятели,

знаем колко е важен рейтинга за всеки от вас, продавачи и купувачи, затова искам да ви кажа, че ако имате снимка/скрийншот на рейтинга ви от олх и базар , може да ги сложите в профила си.
Много ни е трудно да кажем това, защото ни е ясно, че това си е вид реклама на други сайтове, но осъзнаваме, че това е важно за вас. И че може би липсата на рейтинг спира купувачите, до някаква степен. Такова е нашето впечатление от разговорите ни с купувачи.

dessie

2015-05-22 16:35

Къде можем да го сложим ? Като аватар или има някаква опция при описанието, която аз не намирам.

kristalina76

2015-05-22 16:40

Сърдечно БЛАГОДАРЯ за позволението Ви :0:

ROXXBG

2015-05-22 16:52

Аз за съжаление не съм правила скрийншотове на профила ми там, не бях се сетила, че евентуално ще ми трябва някъде. Сега не намирам кеширана връзка и нямам идея как да стигна до тази информация. Има ли начин изобщо?

Bet

2015-05-22 17:07

Цитат ( ROXXBG 2015-05-22 16:52 )

Аз за съжаление не съм правила скрийншотове на профила ми там, не бях се сетила, че евентуално ще ми трябва някъде. Сега не намирам кеширана връзка и нямам идея как да стигна до тази информация. Има ли начин изобщо?

И аз така....:43:

tedichka

2015-05-22 17:21

Благодаря , Добра Фея !

tedichka

2015-05-22 17:23

Цитат ( ROXXBG 2015-05-22 16:52 )

Роси , търсихте в кеша на Гугъл , но за съжаление нищо не ми излиза ,т.е. не ми излиза кеширана версия на коментарите или За мен .

ROXXBG

2015-05-22 17:25

И на мен така, Теди. Явно и кеша е изтрит. Заличиха ни напълно.... :2:

VitoriaFashion.bg

2015-05-22 20:06

И аз забелязах, че не е останал и помен от нас - за нас. Относно рейтинга, аз се сетих да направя скрийншот. Слагам като последна снимката. във всяка от обявите. Dessie, идеята ти да сложиш скрийна като аватар е супер идейна. :smiley_145036:

DobrataFeia

2015-05-22 21:30

Смятам, че не е редно скрийншота да служи за аватар.
И ще ви пиша отново това, което съм написала в темата : "Много ни е трудно да кажем това, защото ни е ясно, че това си е вид реклама на други сайтове, но осъзнаваме, че това е важно за вас."
Все пак това е Magazinera.bg!
Предлагаме това за рейтинга, само защото знаем колко важно е това за евентуалните купувачи.
Сигурна съм, че ме разберете и уважите мнението ми, за което Ви благодаря!

FashionClub

2015-05-22 23:02

Цитат ( DobrataFeia 2015-05-22 21:30 )

Смятам, че не е редно скрийншота да служи за аватар. И ще ви пиша отново това, което съм написала в темата : "Много ни е трудно да кажем това, защото ни е ясно, че това си е вид реклама на други сайтове, но осъзнаваме, че това е важно за вас." Все пак това е Magazinera.bg! Предлагаме това за рейтинга, само защото знаем колко важно е това за евентуалните купувачи. Сигурна съм, че ме разберете и уважите мнението ми, за което Ви благодаря!

А както съм направила аз?
Не се вижда, че рейтинга е от умиращия сайт.
Мисля, че ще е по-зле да напиша: "В ... имах 180 положителни коментара. Вижте последната снимка".
Но ако е нарушение, ще сменя аватара.
Този мислех да ползвам докато получа 4-5 коментара.

Реклама

Реклама

Напиши Коментар

Трябва да се логнете за да коментирате!