Тема на форума Начало > Форум > За сайта - Новини, предложения, препоръки, съвети, въпроси, информация > MAGAZINERA.BG с нова визия и функции!

MAGAZINERA.BG с нова визия и функции!

2015-02-25 13:05

magazinerabg

Здравейте,
Благодарим на всички които използват услугите на MAGAZINERA.BG. Ще се радваме да ни намерите и във facebook, и да споделяте с приятелите си за нас. Чрез новата ни опция в секция обяви може лесно да споделяте с приятелите си всички свои обяви и така те да достигат до по-голям брой хора.
Вече можете лесно и удобно да подготвяте своите пратки през нашата платформа, като за всяка пратка изпратена през нашия сайт получавате 20% отстъпка!

И помнете, нашия екип работи усърдно за Вас и ще продължим да Ви предоставяме още много нови опции и възможности!
За всякакви въпроси, коментари и предложения не се колебайте да се свържете с нас!

Поздрави,
Екип Magazinera.bg

radost30

2015-03-06 18:04

Админ , сайтът наистина се е развил много ... Приятна визия , удобни функции ! Адмирации за което! :smiley_145036:

DobrataFeia

2015-03-06 20:44

Цитат ( radost30 2015-03-06 18:04 )

Админ , сайтът наистина се е развил много ... Приятна визия , удобни функции ! Адмирации за което!

Здравейте,
Благодарим на всички потребители за търпението и разбирането, което проявиха! Както виждате, ние си удържахме на думата. Надяваме се да си помагаме взаимно и да направим този сайт номер едно!

radost30

2015-03-06 21:41

Имам следният проблем и както разбирам не само аз - широката сива лента , в която пише за бисквитките, при получаване на чат съобщение ми пречи , тоест не мога да напиша отговор, понеже мястото за писане остава под нея и не е видимо . Ако може да се махне, или намали ?

DobrataFeia

2015-03-06 21:52

Цитат ( radost30 2015-03-06 21:41 )

Имам следният проблем и както разбирам не само аз - широката сива лента , в която пише за бисквитките, при получаване на чат съобщение ми пречи , тоест не мога да напиша отговор, понеже мястото за писане остава под нея и не е видимо . Ако може да се махне, или намали ?

Ще се опитаме да оправим това възможно най-бързо!

radost30

2015-03-06 22:03

Цитат ( DobrataFeia 2015-03-06 21:52 )

Ще се опитаме да оправим това възможно най-бързо!

Благодаря за бързата реакция ! :7:
Ще продължавам да Ви информирам за нередности и да помагам с каквото мога !

severna-ciganka

2015-03-06 22:29

Може ли линк със страницата във Фейсбук?

https://www.facebook.com/magazinerabg - това ли е?

Няма опция да я предложа за харесване ...

Amadahy

2015-03-07 11:52

Сайтчето си е дежаву,но само аз ли не виждам снимките към обявите?

Geek

2015-03-07 12:03

Цитат ( severna-ciganka 2015-03-06 22:29 )

Може ли линк със страницата във Фейсбук? https://www.facebook.com/magazinerabg - това ли е? Няма опция да я предложа за харесване ...

Здравейте, първо трябва да харесате страницата след което в долния десен ъгъл на корицата ще се появи опция "Покани приятел".

DobrataFeia

2015-03-09 10:12

Цитат ( radost30 2015-03-06 21:41 )

Здравейте отново,
проблемът с бутона трябва да е решен. Трябва да изберете " ок" и прозорецът ще се махне.

Geek

2015-03-10 09:57

От днес 10.03 всички потребители на сайта могат да се възползват и от новата опция в секция "Моите обяви" която Ви позволява да обновите всички Ваши обяви само с един клик! :ok:

П.С. Бутона се появява само когато има обяви, които могат да се обновят :)

Реклама

Реклама

Напиши Коментар

Трябва да се логнете за да коментирате!